fbpx

Tirsan Kardan

Tiryakiler Gurubunun Kıymetli Mensupları, Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Yoğun geçen bir yılın daha; hayırlısıyla sonuna gelmiş bulunuyoruz. Çalışma yılımızın başarılı ve verimli geçmesinin yanında daha da önemlisi sizlerin özellikle iş güvenliğine verdiğiniz özel önemin ve hassasiyetin sonucunda ciddi bir iş kazasının yaşanmaması, hepimizi ziyadesiyle memnun etmiştir.

 

Zira Tiryakiler Grubu Ailesini oluşturan siz değerli bireylerin sahip olduğu eşsiz özellikler; her şeyin ötesinde gurubumuzu oluşturan güçlü ve birbirinden hiç kopmayan bağları meydana getirmektedir. Tüm yıl boyunca fikirleriniz, alın teriniz ve değerli katkılarınızla bu ailenin eşsiz birer parçasısınız. Tüm emekleriniz, katkılarınız için size teşekkür ederim.

Değerli Arkadaşlarım,

65.çalışma yılımızı geride bırakırken gururla karşılamaya hazırlandığımız Cumhuriyetimizin 100. yılında koşullar ne olursa olsun; inanıyorum ki bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılarımızı daha da arttırmak için ülkemize ve grubumuza olan inancımızla hep birlikte kaliteye verdiğimiz önemle müşteri memnuniyetlerimizi daha da yukarıya taşımaya, katma değer yaratmaya, yatırım yapmaya, istihdam yaratmaya ve gücümüzü aldığımız gurubumuza ülkemize faydalı olmak için omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.

 

Bu vesile ile yeni yılın sizlere, ailelerimiz ve yakınlarımızla birlikte sağlık dolu, mutlu ve huzurlu günler getirmesini diliyorum.

 

Selam ve sevgilerimle,

Mehmet TİRYAKİ

Yönetim Kurulu Başkanı