fbpx

Tirsan Kardan

Hakkımızda

Hakkımızda

65 yılı aşkın sektör tecrübesi olan Tiryakiler Şirketler Grubunun otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketi Tirsan Kardan, global pazarda kardan mili ve yedek parça üreticileri arasında lider olarak yer alıyor.

Manisa’da bulunan yönetim, AR-GE merkezi ve üretim tesislerinde, yüksek kalite standartlarındaki ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile otomotiv sanayisine özel çözümler sunuyor. Ürün geliştirmeden üretime, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümleri kendi bünyesinde barındırıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın lider kardan mili üreticilerinden olan Tirsan Kardan, 60 bin m2 üretim alanına sahip entegre üretim tesisinde, 1,5 milyon şaft üretim kapasitesi ile hafif ticari, ağır ticari, otobüs, otoyol dışı araçların ve endüstriyel uygulama alanlarının kullanımına uygun üretim gerçekleştiriyor. Türkiye’deki ve Dünya’daki OEM ve OES müşterilerimizin
onaylı tedarikçisi konumunda yer alıyor.

Tirsan Kardan, Mercedes-Benz, Ford Otosan, Volkswagen, Volvo, A.Isuzu, Iveco, Otokar, Temsa, FNSS ve Kamaz gibi dünyanın önde gelen markaların doğrudan tedarikçisidir.

6 kıtada 70’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren Tirsan Kardan, yüksek teknolojili, dayanıklı, güvenilir, uluslararası kalite standartlarına uygun ve çevre dostu ürünler üretmeye devam ediyor. Pazarın ve müşterilerinin ihtiyacına göre lokal montaj, lokal depo yönetimi veya benzeri uygulamalar ile hareket eden Tirsan Kardan, bugün lokal olarak Türkiye’de, İtalya’da ve Mısır’da üretim ve montaj yapıyor. Müşterilerine tam zamanında, hızlı, etkin ve JIS hizmet verebilmek için Amerika’da, Almanya’da ve İtalya’da lojistik depo faaliyetlerini yürütüyor.

Tirsan Kardan, yarım asrı aşkın köklü geçmişi, yetkin insan kaynağı ve yönetim anlayışıyla bir dünya markası olarak, kendine koyduğu hedeflerine doğru hızla ilerliyor.