fbpx

Tirsan Kardan

Şirketlerimiz

Tirsan Kardan

Tirsan Kardan, 60 yılı aşkın otomotiv sanayi tecrübesi ile Kardan Şaftları, Direksiyon Kolonları ve vites kutusu/diferansiyel flanşlarının tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Söz konusu ürünlerin uygulama alanları hafif ticari araçlardan, lastik tekerlekli iş makinalarına ve endüstriyel kullanımlara uzanmaktadır. Firmamız, bu ürün gruplarında Türkiye’de ve Dünya çapında birçok OEM ve OES firmalarının tercih ettiği ana tedarikçi konumundadır. Firmamız, Tiryakiler Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Dünya’nın dört bir yanındaki müşterilerine Türkiye, İtalya ve Rusya’daki fabrikalarından üretim ve sevkiyat yapmakta olan Tirsan Kardan, tescillenmiş AR-GE merkezi ile müşterilerinin önümüzdeki yıllarda ihtiyaç duyacağı ürün ve tasarımları geliştirmeye devam etmektedir. Tirsan Kardan üretimindeki ürün kalitesini en son teknolojiyi kullanarak sürekli geliştirmekte, müşterilerine rekabete açık dünya fiyatlarını sağlamakta ve tam zamanında teslimat yaparak müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Manisa Organize Bölgesindeki 3 farklı lokasyondaki fabrikalarındaki Sıcak Dövme, Talaşlı İmalat, Montaj ve Boya hatları ile üretim yapılmaktadır. Tasarım’dan sevkiyata kadar tüm operasyonların kendi bünyesinde yapılabiliyor olması özelliği ile Dünya’da benzeri çok az bulunan bir şirket konumundadır.

Tiryakiler Oto Makine

Tiryakiler Oto Makina firması, grubun üst yönetim, yatırım ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir. Türk ve yabancı yatırımcılar için anahtar teslimi fabrika binası ve uzun vadeli kiralama konularında uzmanlaşmıştır. Birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup hali hazırda portföyündeki gayrimenkuller için muhtelif projeler geliştirmektedir. İzmir ve Manisa bölgesinde üretim alanı ihtiyaçlarınız için irtibata geçebileceğiniz iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Tirsan Rusya

Yeni ürün tasarım süreci içerisinde yer alan tüm kavramsal tasarım, sanal simülasyon ve proje yönetimi aşamaları deneyimli uzman kadrolar tarafından Tirsan Kardan Ar-Ge Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir.
Ürünlerimiz; yapısal ve dinamik dayanıklılık, güvenlik ve mekanik titreşimler ile akustik alanlarındaki gerçek saha çalışma koşulları, en gelişmiş bilgisayar destekli tasarım ve analiz metodolojileri kullanılarak öncelikle sanal ortamda test edilir. Böylelikle, bazı laboratuvar ve araç-seviyesi testlere olan ihtiyaç ortadan kaldırılmakta, ürün tasarım çevrim süreleri kısaltılmakta ve ürün maliyetleri azaltılmaktadır.

Tirsan Avrupa

Tirsan Kardan’ın ihracatının önemli bir kısmının yapıldığı Avrupa ülkelerindeki müşterilerimizin beklentileri ve taleplerini karşılamak amacı ile İtalya’nın Villanova D’asti yakınlarında kurulmuştur. Tirsan Kardan Avrupa lokasyonu itibari ile Avrupa’daki tüm müşterilere hizmet edebilecek kapasitede faaliyete geçirilmiştir. Tirsan Rusya’nın başarı öyküsünden alınan ilham ile Avrupa’daki ayak izimizi sağlamlaştıracak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmeti iyileştirecek şekilde önümüzdeki yıllar için de yatırımların devamı planlanmaktadır. Önümüzdeki 5 sene içerisinde Avrupa’nın lider şaft üretim tesislerinden birisi olacağı öngörülmektedir.

LOKASYONLARIMIZ