fbpx

Tirsan Kardan

TİRYAKİLER GRUP ŞİRKETLERİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN!

Basın Odası

TİRYAKİLER GRUP ŞİRKETLERİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN!

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği “İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni”nde Tiryakiler Oto Makina “Gümüş”, Tirsan Kardan “Bronz” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Tirsan Kardan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tiryaki, “Müşteri odaklı yaklaşımı, kaliteli ürünleri ve sürekli yenilikçi anlayışıyla Tiryakiler Grup Şirketleri’nin önümüzdeki yıllarda da sektördeki öncü konumunu sürdüreceğine inanıyorum. Bu heyecan verici ödülden ilham alarak, çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz. 2023 yılında 109 milyon dolar olan ihracat hacmimizi 2030 yılında 235 milyon dolara çıkarmayı hedefliyoruz. dedi.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) düzenlediği “İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde otomotiv endüstrisinde 2023 yılında en fazla ihracat yapan ilk 129 firmaya Platin, Altın, Gümüş ve Bronz kategorilerinde ödüller dağıtıldı. OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik’in ev sahipliğinde TİM Dış Ticaret Kompleksinde düzenlenen törene, Ticaret Bakan Yardımcısı Özgür Volkan Ağar, İhracat Genel Müdürü Mehmet Ali Kılıçkaya, TAYSAD Başkanı Albert Saydam, TİM Başkanı Vekili ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamuller İhracatçıları Birliği Başkanı Adil Pelister, İTO Başkanı Şekip Avdagiç ve OİB Yönetim Kurulu ile otomotiv endüstrisinin lider firmalarının üst düzey yöneticileri katıldı. Törende, Tiryakiler Grup Şirketlerinden Tiryakiler Oto Makina “Gümüş” kategorisinde, Tirsan Kardan “Bronz” kategorisinde ödül aldı.

İhracat alanında daha büyük başarılar elde etmeyi hedeflediğini vurgulayan Tirsan Kardan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tiryaki; ”Tirsan Kardan ve Tiryakiler Oto Makina ulusal arenadaki başarısını bir kez daha kanıtladı. Türkiye ekonomisinin lider sektörü olan otomotivde 2023 yılının en çok ihracat gerçekleştiren firmalarının yer aldığı listeye Tiryakiler Grup şirketleri olarak, iki firmamızla birlikte yer almaktan son derece memnunuz. Bu başarıda katkısı olan tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz…” dedi.

Paylaş:
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter