fbpx

Tirsan Kardan

TİRSAN KARDAN İLK MEZUNLARINI VERDİ

Basın Odası

TİRSAN KARDAN İLK MEZUNLARINI VERDİ

Tirsan Kardan’lı çalışanlar Yaşar Üniversitesi ile yürütülen mini MBA programından mezun oldu…

Tirsan Kardan CEO’su Tolga Özer, “Programdan mezun olan çalışanlarımız, sadece bireysel kariyerleri için değil, aynı zamanda şirketimizin geleceği için de önemli birer takım oyuncuları. Onların kazandığı bilgi ve deneyim, şirketimizin daha da güçlenmesine ve büyümesine katkı sağlayacak” dedi.

Tirsan Kardan, mini MBA programını başarıyla tamamlayan çalışanlarının mezuniyetini Yaşar Üniversitesi’nde gerçekleşen törenle kutladı. Törene, Tirsan Kardan CEO’su Tolga Özer, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Levent Kandiller, Yaşar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yiğit Kazançoğlu, Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Hande Karadağ, Tirsan Kardan yöneticileri, mini MBA programında ders veren akademisyenler ve programı tamamlayan Tirsan Kardan çalışanları katıldı. Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü öğrencilerinin hazırladığı müzik dinletisinin de renk kattığı törende mini MBA programını başarıyla tamamlayan yirmi üç çalışana sertifika verildi.

Tirsan Kardan’da çalışanların sürekli gelişmesine verdikleri değeri vurgulayan Tolga Özer; “Bugün elde ettiğiniz kazanç, akademik başarının yanı sıra kişisel gelişim ve liderlik yolculuğunun da bir parçasıdır. İlk günden beri büyük bir emek ve titizlikle çalışmalarını yürüttüğünüz bu programdan başarıyla mezun oluyorsunuz. Hepinize, verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz azim için teşekkür ediyorum…” dedi.

Konuşmalar sonrasında gerçekleştirilen sertifika töreninde mini MBA programını başarıyla tamamlayan çalışanlara sertifikaları takdim edildi. Törende, Tirsan Kardan CEO’su Tolga Özer ve Yaşar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yiğit Kazançoğlu sertifikaları takdim etti.

Paylaş:
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter